Пуснаха от ареста Десислава Иванчева

След няколко дълги месеца зад решетките

Специализираният наказателен съд пусна от ареста бившия кмет на "Младост" Десислава Иванчева и заместничката ѝ Биляна Петрова. Те излизат на свобода още днес, като мярката им за неотклонение е променена на "домашен арест". Мотивът за по-леките мерки е, че няма опасност двете подсъдими да се укрият.

Това е вторият път, в който Спецсъдът пуска под домашен арест двете подсъдими. В предишния случай обаче те останаха в ареста, докато течеше обжалването на прокуратурата, а впоследствие Апелативният специализиран наказателен съд отмени решението. Сега решението на Специализираният съд обаче влиза в сила веднага.

Назад

Още новини

Новините не се заредиха. Моля, опитайте отново.
Няма повече новини за показване.