Заловиха българи в Италия с хашиш

Открити са 11 тона наркотик

Италианската полиция откри 11 тона хашиш на 19-метрова яхта, плаваща под холандски флаг, край бреговете на остров Сицилия. Задържани са двама души - българи, които са били на яхтата, съобщават италианската агенция АДЖИ и електронното издание на в. "Република", цитирани от БТА.

Яхтата е била прехваната в международни води край бреговете на италианската провинция Рагуза на остров Сицилия. Сигналът, по който са действали полицаите, бил подаден от испанските власти. Яхтата била откарана на пристанище Поцало и там при претърсването била намерена дрогата. Има съмнения, че наркотиците са били натоварени от Мароко и е трябвало да бъдат доставени в Либия, отбелязва "Република“.

Назад

Още новини

Новините не се заредиха. Моля, опитайте отново.
Няма повече новини за показване.