И Миро замина за Лондон

Взел и сестра си

Певецът Миро се е отдал на почивка в Лондон преди Коледа, разбира се от профила му в Instagram. Изпълнителят на "Губя контрол, когато..." е посетил представлението "Цар Лъв" в емблематичния театър "Lyceum".  "Кой да предположи, че пак ще вали дъжд", шегува се певецът.

"Ден за туризъм. Това не ми се е случвало. Много е хубаво", казва Миро на клипче, който е публикувал. Посетил е и Бъкнигамския дворец, става ясно от фотосите.

 На една от снимките се вижда, че той е бил там със сестра си, Деана, и двамата са били и в Китайския квартал.

Назад

Още новини

Новините не се заредиха. Моля, опитайте отново.
Няма повече новини за показване.