Автобус на градския транспорт в София се заби в къща

Шофьорът разкри, че е бил засечен от лек автомобил

Автобус на градския транспорт В София се заби в къща. Инцидентът стана между ул. „Суходолска” и ул. „Кубан” и за щастие няма пострадали след него. 

Катастрофиралият автобус се е движел по линия 77. Шофьорът на превозното средство Александър Тодоров разказа, че е бил засечен от лек автомобил.

Вариантите пред него били два – или да помете автомобила, или да обърне рязко. Така се стигнало до удара. Автобусът помете желязната ограда на къщата, по чудо в това време в двора не е имало деца.

В самата къща в момента на инцидента се е намирало семейство от 6-ма души. Когато чули силния гръм, излезли и видели автобуса в двора им, съобщи БТВ. Водачът на лекия автомобил е избягал от местопроизшествието. Автобусът е вдигнат с кран и изнесен.

Назад

Още новини

Новините не се заредиха. Моля, опитайте отново.
Няма повече новини за показване.