Ронадло: Не съм "Пеналдо", това ме обижда

Суперзвездата на Реал Мадрид Кристиано Роналдо заяви, че не може да приеме прякора си "Пеналдо". В интервю за радио "Марка" португалецът заяви, че подобно прозвище го обижда, защото е доказал многократно на терена какво може.

Роналдо често е наричан от футболните фенове на противниковите отбори с този прякор, означаващ "дузпаджия", заради многото симулации в наказателните полета на противниковите отбори и дузпите, които съдиите свирят в негова полза.

Футболистът е нападан, че е вкарал по-голяма част от своите голове от наказателни удари.

"Колко голове съм вкарал за Реал Мадрид? Не са всичките от дузпи. Всеки, които иска да се убеди и да брои, нека погледа всички голове, които съм вкарал", коментира Роналдо.  

Назад

Още новини

Новините не се заредиха. Моля, опитайте отново.
Няма повече новини за показване.