Фейсбук отново се срина във Великобритания и Европа

Потребители отново не могат да публикуват в социалната мрежа

Социалната мрежа „Фейсбук“ се срина за втори път в рамките на 24 часа. Редица потребители във Великобритания и днес се оплакаха, че нямат достъп до профилите си или не могат да публикуват и коментират.

Срив в социалната мрежа вчера следобед засегна фенове на мрежата от цял свят. Според сайтове за следене на активността на Фейсбук, сайтът отново има проблеми в части от Англия и Европа.

Междувременно, потребители в Северна Америка не се оплакват.

И както можем да предположим, изполващите „Фейсбук“ се оплакаха за срива на сайта в „Туитър“. Иронично, от компанията вчера направиха същото, като използваха конкурентната платформа, за да потвърдят, че изпитват проблеми, по чийто отстраняване работят.

Сривът на мрежата продължи през цялата нощ.

Назад

Още новини

Новините не се заредиха. Моля, опитайте отново.
Няма повече новини за показване.