Въпреки не доброто представяне на отбора

Публикувана: 01 Apr 2019 09:46
Обновена: 09 Apr 2024 19:10
Прочетена: 541

Италианският специалист Маурицио Сари обяви, че иска да остане мениджър на Челси, въпреки призивите да напусне от страна на феновете на отбора. Сари получи поредната доза критики от трибуните след измъчената победа на терена на застрашения от изпадане Кардиф Сити с 2:1 във Висшата лига вчера.

Лондончани стигнаха до успеха с късно попадение с глава на Рубен Лофтъс-Чийк, а преди това капитанът Сесар Аспиликуета изравни от положение на засада в 84-ата минута. Решението на италианеца да остави две от звездите на тима Еден Азар и Н'Голо Канте на резервната скамейка, обаче, вбесиха феновете, които започнаха да скандират "искаме Сари да се маха" и "ти не знаеш какво правиш", след като Кардиф поведе в началото на второто полувреме.

"Разбирам запалянковците много добре. Все пак съм във футбола от 45 години и съм наясно с реакциите им.  За нещастие в последно време ми се налага да свикна с това. Работя, за да променя отношението им. Ако печелим мачове, феновете ще бъдат щастливи", коментира Сари.