Осем ръгбисти срещу болид от Формула 1. Кой е по-силен? (ВИДЕО)

Кой е по-силен - човекът или машината? Този въпрос винаги е бил актуален. Осем от ръгбистите от отбора на Bath Rugby Club - един от най-популярните ръгби тимове на Острова, премериха сили с болид от Формула 1 на "Ред Бул".

Осемте ръгбисти, които общо тежат около 900 кг. - еквивалентът на възрастен жираф, се изправиха срещу болид с двигател с 1000 конски сили, управляван от пилота Даниел Рикардо.

Експериментът се състоя в тренировъчната база на ръгбистите край гр. Бат - Farleigh House.

Вижте резултата:

Назад

Още новини

Новините не се заредиха. Моля, опитайте отново.
Няма повече новини за показване.