Златен медал за българските гимнастички на Световната купа

Браво, момичета!

Българският ансамбъл спечели златния медал на финала на съчетанието с три обръча и два чифта бухалки на първата за годината Световна купа по художествена гимнастика в италианския град Пезаро.

Възпитаничките на Весела Димитрова в състав Симона Дянкова, Стефани Кирякова, Мадлен Радуканова, Ерика Зафирова и Лаура Траатс изиграха без грешка композицията си и получиха оценка от 25.750 точки, от които 19.600 за трудност - най-високата от всички осем финалисти.

На второ място е Украйна с 25.100 точки, а на трето Израел с 24.450 точки.

Назад

Още новини

Новините не се заредиха. Моля, опитайте отново.
Няма повече новини за показване.