Англия вече е страната с най-много отбори, стигали полуфинал в Шампионска лига

До вчера англичаните деляха първото място с Испания

С достигането на Тотнъм до полуфиналите на Шампионската лига, Англия стана страната с най-много отбори, достигали до последните четири в най-престижния футболен турнир – седем.

Преди „шпорите“ за тази фаза са се класирали още съставите на Манчестър Юнайтед, Ливърпул, Манчестър Сити, Челси, Арсенал и Лийдс.

До вчера англичаните деляха първото място с Испания с по шест отбора. За иберийците полуфинал са достигали Реал (Мадрид), Барселона, Депортиво (Ла Коруня), Валенсия, Виляреал и Атлетико (Мадрид).

Назад

Още новини

Новините не се заредиха. Моля, опитайте отново.
Няма повече новини за показване.