Ние използваме "бисквитки", за да улесним вашето сърфиране, и да ви покажем реклами, които може да ви заинтересуват. Научете повече.

"Гражданите" са на път да се класират за първи път на 1/4 финал на ШЛ

Публикувана: 24 Feb 2016 21:57
Обновена: 04 May 2024 15:34
Прочетена: 1568

Манчестър Сити е на път да запише важна част от своята клубна история. „Гражданите” съвсем вероятно ще се класират  за 1/4-финалната фаза от Шампионската лига в историята си, след като постигна убедителен успех с 3:1 при гостуването си на Динамо Киев на Олимпийския стадион в Киев.

Серхио Агуеро откри резултата в 15-ата минута, а Давид Силва удвои в 40-ата. Виталий Буялский намали в 59-ата за домакините. Туре Яя обаче върна аванса от два гола на гостите в 89-ата минута. Бившият футболист на ЦСКА (София) Жуниор Мораеш се появи в игра на полувремето, когато замени тарана в тима на Ребров Лукаш Теодорчик.

Ман Сити до голяма степен направи реванша в Англия безцелен, слд като постигна така удобна преднина пред украйнския тим преди сблъсъка у дома.

ДИНАМО КИЕВ - МАНЧЕСТЪР СИТИ 1:3
0:1 - Агуеро (15)
0:2 - Силва (40)
1:2 - Буялский (59)
1:3 - Туре Яя (89)