Ние използваме "бисквитки", за да улесним вашето сърфиране, и да ви покажем реклами, които може да ви заинтересуват. Научете повече.

Българинът мина без проблеми през Доналд Йънг

Публикувана: 25 Feb 2016 08:23
Обновена: 04 May 2024 14:26
Прочетена: 1248

Григор Димитров се класира за четвъртфиналите на турнира в Акапулко, след като победи американеца Доналд Йънг с 6:3 и 6:4.

Гришо продължава без грешна в надпреварата и без загубен сет. В първия кръг българинът надигра друг американец - Денис Кудла също в два сета.

Победата днес беше четвърта поредна за Гришо над Йънг, който е 79-ти в световната ранглиста. Следващият съперник на Димитров ще бъде победителят от двойката между Доминик Тийм (Австрия) и Дмитрий Турсунов (Русия).

“Не искам да мисля какви са шансовете ми за титла в турнира. Не знам дали съм фаворит. Повече ме интересува представянето ми на корта”, заяви Димитров след мача.