Лудогорец приключи участието си в Европа

Публикувана: 28 Feb 2020 07:27
Обновена: 19 Apr 2024 02:29
Прочетена: 537

Отборът на Лудогорец приключи тазгодишната си еврокампания, след като отпадна от италианския гранд Интер в Лига Европа. Снощи “орлите” загубиха с 1:2 втория мач от 1/16-финалите на надпреварата и след като преди седмица в Разград загубиха с 0:2 с общ резултат 1:4 напускат надпреварата.

Пред празните трибуни на “Джузепе Меаца” играчите на Павел Върба в голяма част от двубоя играха равностойно срещу именития си съперник, а през втората част на моменти дори бе и по-активният тим на терена. Българите изиграха по-добър мач от този преди седмица на “Хювефарма Арена” и дори откриха резултата с попадение на Каули Оливейра в средата на първата част. Интер обаче вдигна оборотите и успя да стигне до пълен обрат още до почивката. Кристиано Бираги изравни след грешка на Пламен Илиев, а Ромелу Лукаку с доза късмет донесе победата на италианците.