Олимпиакос победи Арсенал насред Лондон

Публикувана: 28 Feb 2020 07:36
Обновена: 07 Apr 2024 05:32
Прочетена: 650

Олимпиакос отстрани Арсенал от Лига Европа и се класира за осминафиналите на турнира. Гърците спечелиха с 2:1 на “Емиратс” с гол на Ел Араби в 119-ата минута. С общ резултат 2:2 и повече голове на чужд терен тимът на Педро Мартинс продължава напред. Папе Сисе откри резултата в полза на гостите в 53-ата минута. След 90 минути игра резултатът бе 0:1, което означаваше продължения.

Пиер-Емерик Обамеянг изравни в 113-ата минута и лондончани вече виждаха класиране, но минута преди края на продълженията Ел Араби разплака “артилеристите”. В заключителните секунди Обамеянг направи много голям пропуск в ситуация, в която можеше да класира тима си напред.