“Червените” громят с 8:1 Септември пред погледа на бизнесмена

Публикувана: 27 Feb 2016 14:55
Обновена: 04 May 2024 14:46
Прочетена: 1083

Гриша Ганчев изгледа за първи път на живо мач на ЦСКА и със сигурност няма да съжалява. “Червените” разгромиха с 8:1 младия отбор на Септември и спечелиха 18-та си поредна победа в Югозападната “В” група.

Бизнесменът изгледа двубоя на “Българска армия” в компанията на спортния директор на “червените” Пламен Марков. В ложата на стадиона имаше и трима китайски бизнесмени, което подсили спекулациите за интерес към ЦСКА.

Иначе на терена “червените” нямаха никакви проблеми и спечелиха повече от убедително. Новината бе, че за първи път отбор вкара гол на ЦСКА на “Армията” този сезон. Както е известно досега “армейците” бяха допуснали само едно попадение във “В” група, при това автогол на Александър Бранеков. Николай Николов обаче вкара от дузпа за Септември в края на първото полувреме.

Иначе Момчил Цветанов вкара първото попадение още в 19-та минута, а до края на първата част се разписаха още Костадин Хазуров (8) и Самир Аясс (17).

Хазуров оформи хеттрика си след почивката с голове в 50-та и 90-та минута, Аясс добави още един на сметката си с хубаво изпълнение на странична ножица, а Николай Цветков довърши гостите с още два гола в 70-та от дузпа и в 87-та.

Снимка: Sportal.bg