Челси продължава да е без загуба след смяната на треньора

Публикувана: 27 Feb 2016 20:32
Обновена: 04 May 2024 15:48
Прочетена: 1451

Челси продължават да са без загуба откакто бе уволнен Жозе Моуриньо. „Лондончани” спечелиха с 2:1 срещу Саутхемптън, спирайки добрата победна серия на „Светците”. Те не бяха допускали гол от началото на новата година.

Всичко изглеждаше много добре за тях до последните 15 минути, когато инкасираха две попадения. Шейн Лонг изведе домакините напред в 42-та минута, но след почивката „сините“ натиснаха в търсене на обрат. Изравнителното попадение падна в 75-та минута, когато центриране на Сеск Фабрегас бе пропуснато от всички играчи и попадна във вратата на Фрейзър Форстър. Минута преди да свърши мача Иванович вкара с глава победният гол.