Каталунците с 34 поредни мача без загуба

Публикувана: 29 Feb 2016 11:31
Обновена: 26 Apr 2024 01:15
Прочетена: 683

Барселона продължава да троши рекордите в испанската Примера дивисион. Каталунците победиха с 2:1 у дома Севиля и подобриха постижението от Реал Мадрид, след като вече имат 34 мача без загуба.

Освен това Барса е твърдо на първото място в класирането с 12 точки пред третия Реал и на 8 пред Атлетико Мадрид. Във въпросната серия от 34 мача без загуба тимът на Луис Енрике вкара впечатляващите 100 гола.

Андалусийците изненадващо откриха резултата в 20-та минута чрез Витоло, но Лионел Меси изравни още преди почивката с невероятно изпълнение на св3ободен удар. Това беше 25-ти гол в 25 мача на Меси срещу Севиля.

В началото на второто полувреме Меси започна атака, която беше завършена от Жерар Пике. Защитникът вкара отблизо за 2:1 и донесе победата на Барса.