ЦСКА-София победи Левски въпреки пропусната дузпа и червен картон

Най-хубавата новина за "сините" е, че тази 2020 година свърши, като през пролетта на 2021 година феновете се надяват да видят коренно променен отбор.

Публикувана: 19 Dec 2020 13:37
Обновена: 22 Apr 2024 12:49
Прочетена: 742

Отборът на ЦСКА-София спечели дербито с Левски в отложения мач от 13-ия кръг на efbet Лига. "Червените", които бяха супер фаворити преди срещата, спечелиха само 1:0 след хубав гол на Али Соу в 20-ата минута.

Свързани новини: "ВИП Секюрити" предлагат огромна сума срещу информация за обира в Перник

Николай Михайлов спаси дузпа след удар на Тиаго Родригес в 34-ата минута, както и още няколко положения. Червен картон на Амос Юга в 74-ата минута пък също не помогна на "сините" да се измъкнат от девета загуба след 16 мача през този сезон.

Така 26-кратните шампиони ще зимуват на девето място с едва 15 точки, докато ЦСКА-София се изравни с втория Локомотив (Пловдив), като ще кара празниците с актив от 33 точки.

Великобритания: отново стряскащи цифри за заразени и починали от вируса!

Уникалните коледните светлини на Лондон! (СНИМКИ)

Започва масово тестване за ковид в Лондон!

Лондон: Коледата невъзможна!