Допуснахме много технически брак, призна треньорът Стойчо Стоев

Публикувана: 02 Mar 2016 22:47
Обновена: 04 May 2024 15:22
Прочетена: 653

Левски завърши 0:0 у дома с Монтана и се отдалечи от Лудогорец в борбата за титлата. “Сините” са на 10 точки от лидера в класирането и ще бъде много трудно да предотвратят 5-та поредна титла на тима от Разград.

“През второто полувреме бяхме изключително припряни и неорганизирани. Допуснахме много технически брак”, недоволен бе треньорът на “сините” Стойчо Стоев.

Всеки искаше да стигне възможно най-бързо до вратата и не бяхме спокойни и уверени в крайната фаза. На полувремето казах точно това на футболистите, но се получи обратното. Лисата на трима основни играчи също си каза думата. Освен това нападателите ни не са готови: Венцислав Хирстов и Бабатунде Адениджи закъсняха с подготовката. За съжаление нямам много опции”, добави Стоев.

Спортният директор на Левски Георги Иванов-Гонзо пък заяви, че Стойчо Стоев няма да бъде сменян. Напрежението около треньора на “сините” го имаше още след загубата от Лудогорец.

“Разочарован съм от резултата. Не мога да кажа, че футболистите не са се старали, но няма как да правим изводи след два мача. Стойчо Стоев ще бъде треньор на Левски и не искам да коментирам повече този въпрос.

При положение, че ни взеха 7 точки, темата за титлата не е актуална, особено след загубата от Лудогорец, а и още повече след днешния мач. Трябва ни време за изграждането на добър отбор. В Левски е спокойно. Смятам, че в скоро време, когато всички са готови и придобием нужния синхрон, Левски ще бъде по-силен и през следващата година ще се бори за титлата. Не беше реално с толкова нови играчи да си поставим цел да бием 15-16 поредни мача", каза Георги Иванов.