След дузпи срещу Торино, Милан е фаворит за Купата на Италия

Двата отбора се срещнаха и за първенството преди няколко дни, като тогава Милан спечели с 2:0

Публикувана: 13 Jan 2021 05:49
Обновена: 10 Apr 2024 20:01
Прочетена: 434

Отборът на Милан се класира за четвъртфиналите в турнира за Купата на Италия по футбол, след като елиминира Торино след изпълнение на дузпи.

Редовното време и продълженията завършиха 0:0, а при изпълнението на наказателните удари футболистите на лидера в първенството вкараха и при петте удара.

Предлагат годишна заплата от 4000 лири за изпробвач на пантофи

За Торино обаче пропусна Томас Ринкон, като неговият удар бе спасен от вратаря Чиприан Татарашану.

Треньорът Стефано Пиоли пусна още от първата минута шведа Златан Ибрахимович, който доскоро лекуваше травма и не стартирал като титуляр от 22 ноември в мача с Наполи.

Bank of England: Великобритания е изправена пред "най-мрачните си часове"..

Борис Джонсън заяви, че страната му е "в надпревара с времето"