Ливърпул бяха отстранени в драматичен сблъсък от Манчестър Юнайтед

Манчестър Юнайтед извоюва победа у дома Ливърпул с 3:2 в дербито от четвъртия кръг в турнира за купата на Футболната асоциация в Англия.

Публикувана: 25 Jan 2021 06:05
Обновена: 18 Apr 2024 16:52
Прочетена: 716

Гостите поведоха в резултата в 18-ата минута чрез Мохамед Салах, но "червените дяволи" изравниха само шест минути след това чрез Мейсън Гринууд, който се разписа след дълго подаване на Маркъс Рашфорд.

Три минути след почивката Рашфорд направи резултата 2:1 след подаване на Грийнууд.

Здравните власти в Британия предупредиха, че и ваксинирани могат да са заразни

Отборът от Мърсисайд изравни в 58-ата минута чрез второто попадение на Салах в двубоя на "Олд Трафорд".

Юнайтед достигна до ценния си успех след гол на влезлия като резерва Бруно Фернандес, който се разписа от фаул в 78-ата минута.

Обединеното кралство е в криза, Шотландия и Северна Ирландия искат референдуми за независимост

Малко преди края на редовното време удар на Единсон Кавани срещна страничната греда на вратата на Ливърпул.

При спускане извън пистите лавина уби 19-годишен сноубордист в Пирин

Безплатен купон си спретнаха 120 души край Поморие

Евродепутати питат за разследването на аудио записите на Борисов

Отварят заведения в Чехия в знак на протест срещу ограниченията

Байдън и Джонсън потвърдиха ангажимента си към НАТО

Анти рекорд в Русия

Какво ще се случи с Тръмп след напускане на президентството?

Фатално завръщане на Конър Макгрегър

Дисквалификация за Русия на Световната купа по ски бягане след грозна сцена на финала