Кирил Домусчиев декларира, че стремежът пред клуба е "изграждане на още по-силен Лудогорец".

Публикувана: 18 Apr 2022 09:14
Обновена: 23 Apr 2024 09:41
Прочетена: 543

Лудогорец си осигури 11-а поредна титла на България, след като разби с 4:1 Славия в мач от 27-ия кръг на efbet Лига. С победата разградчани увеличиха преднината си пред втория ЦСКА - София на 14 точки и четири кръга преди края на сезона са недостижим на върха.

Гьоко Зайков си вкара автогол в 13-ата минута, а Бърнард Текпетей (16, 54) прониза два пъти "бялата" врата. Матиас Тисера се разписа в 22-ата минута между двете попадения на ганайското крило. Йон Бакеро върна един гол в 78-ата минута.

Собственикът на Лудогорец Кирил Домусчиев направи публикация във "Фейсбук", след като "орлите" спечелиха шампионската титла за 11-и пореден път. Бизнесменът, който днес навършва 53 години, благодари на играчите на Анте Шимунджа и декларира, че стремежът пред клуба е "изграждане на още по-силен Лудогорец".