Трябваше да вкараме още на Юнайтед, ядосва се мениджърът на Ливърпул

Публикувана: 11 Mar 2016 07:05
Обновена: 04 May 2024 15:50
Прочетена: 568

Мениджърът на Ливърпул Юрген Клоп заяви, че успехът с 2:0 над Манчестър Юнайтед е началото на разплатата за него. „Мърсисайджи“ надиграха тотално местния си съперник и гледа смело към четвъртфиналите на Лига Европа.

Германският специалист загуби първите си два сблъсъка с Юнайтед (1:3 и 0:1), но снощи на „Анфийлд“ бе поставено началото на разплатата.

"Тази вечер бе началото на разплатата."Имаше невероятна атмосфера, много съм щастлив за хората, които споделяха и трудните моменти с нас през сезона. Бяхме много добри от началото до края, но трябваше да вкараме повече голове.

Може да ви звучи налудничаво, но си имахме положенията. Видях онзи Ливърпул, за който бях чувал преди да дойда тук. Но все още нищо не е решено", заяви Клоп.

Мениджърът на Манчестър Юнайтед Луис ван Гаал беше изключително разочарован. Според него Ливърпул е победил заради двата евтини гола, допуснати от футболистите му.

"Феновете направиха страхотна атмосфера на стадиона. Ливърпул изигра много силно първо полувреме, в което не успяхме се справим с тяхната преса. Де Хеа беше невероятен на вратата, но допуснахме евтина дузпа.

През второто полувреме променихме схемата и играта си, но не направихме достатъчно, за да променим резултата. Получихме нов евтин гол, при който мисля, че имаше засада. Все пак Ливърпул заслужаваше повече победата. Трудно ще бъде след 0:2, но на реванша трябва да създадем същата атмосфера и да победим", каза Ван Гаал.