Българинът започва индивидуалната надпревара довечера

Публикувана: 13 Mar 2016 08:44
Обновена: 04 May 2024 16:02
Прочетена: 473

Григор Димитров отпадна на двойки в турнира Индиън Уелс, след като с партньора му Макс Мирни бяха надиграни с 6:§(5) и 2:6 от френското дуо Никола Маю и Пиер Юг Ербер.

Димитров и Мирни сервираха за първия сет, но загубиха подаването си и французите изравниха за 6:6. След това тайбрекът се развиваше равностойно до 11-то разиграване, в което Маю и Ербер спечелиха минипробив и поведоха в резултата.

Двамата французи спечелиха и първите четири гейма на втория сет, за да сложат край на срещата след час и 19 минути на корта.

Тази вечер от 20,00 часа българско време Димитров ще стартира участието си в индивидуалната надпревара, след като прескочи по право първият кръг. Съперник на българина ще бъде германеца Александър Зверев. Победителят ще излезе срещу Вашек Поспишил или Жил Симон в третия кръг в Индиън Уелс.