Ибрахимович наниза 4 гола за победата с 9:0 над Троа

Публикувана: 13 Mar 2016 15:17
Обновена: 26 Apr 2024 07:12
Прочетена: 513

Пари Сен Жермен спечели титлата на Франция за четвърти пореден път и то със стил. Златан Ибрахимович и компания разбиха с 9:0 като гост слабака Троа и остават твърдо на първото място в класирането. Това е шести шампионски трофей на парижани.

Троа е без победа в първенството от началото и това се видя много добре в този мач, в който Златан Ибрахимович отбеляза 4 гола, включително хеттрик в рамките на само десет минути. Така шведът вече има 101 гола в 115 мача за ПСЖ.

Единсон Кавани пропусна да отбележи хеттрик, след като вкара два пъти, но изпусна дузпа, а по веднъж се разписаха Хавиер Пасторе, Адриан Рабио и автогол на Матийо Соние.

Така ПСЖ има цели 19 точки пред втория в класирането Монако и няма как да бъде изместен от първото място.