“Червените” надиграха с 3:0 Велбъжд

Публикувана: 20 Mar 2016 15:10
Обновена: 04 May 2024 16:25
Прочетена: 520

ЦСКА продължава наказателната си акция във “В” група, а поредната жетва беше Велбълж. “Червените” победиха с 3:0 в Кюстендил след два гола на Костадин Хазуров (47, 49) и един на Николай Цветков (38).

Тимът на Христо Янев не изигра един от най-добрите си мачове, но пък показа убийствена ефективност в атака. “Червените” създадоха три положения за гол и вкараха и трите.

Николай Цветков откри головата сметка в мача в 38-та минута на скучното първо полувреме. ЦСКА уби интригата в началото на втората част, когато Коце Хазуров реши всичко с два гола.

Само две минути след подновяването на играта Хазуров направи 2:0, след като добави отбит от вратаря удар на Самир Аясс. Само две минути по-късно Хазуров вкара и трети гол, след като се възползва от асистенция на Момчил Цветанов. В края Момчил Цветанов удари гредата.

Снимка: Евима футбол