Ние използваме "бисквитки", за да улесним вашето сърфиране, и да ви покажем реклами, които може да ви заинтересуват. Научете повече.

Нападателят „виси“ 500 евро на съотборник

Публикувана: 21 Mar 2016 07:50
Обновена: 26 Apr 2024 23:59
Прочетена: 682

Валери Божинов донесе победата на Партизан с 2:1 като гост над Чукарички в среща от 27-мия кръг на сръбското първенство. Българинът се разписа в 66-та минута на срещата, след като засече хубаво подаване на младата надежда Неманя Михайлович.

Така нападателят вече дължи 500 евро на таланта, след като по време на зимната подготовка разкри, че ще даде въпросната сума на всеки, който му подаде за гол. Това беше първото попадение на Божинов за 2016 година и общо 14-то от началото на сезона.

Другият българин в Партизан Иван Бандаловски си вкара автогол още в първата минута. Малко след началото на второто полувреме Миладин Сетванович изравни, а Божинов донесе трите точки на „гробарите“.

С тях Партизан се изкачи до второто място с 45 точки, на цели 29 зад лидера в класирането Цървена звезда.