Ние използваме "бисквитки", за да улесним вашето сърфиране, и да ви покажем реклами, които може да ви заинтересуват. Научете повече.

“Червените” удариха Чико Бяга, Коце Хазуров с хеттрик за 25 минути

Публикувана: 23 Mar 2016 18:05
Обновена: 26 Apr 2024 07:01
Прочетена: 664

ЦСКА постигна 23-та си поредна победа в Югозападната “В” група, след като победи с 5:0 Чико Бяга у дома. Костадин Хазуров вкара хеттрик за 25 минути, а по веднъж се разписаха Павел Головодов и Николай Цветков.

Хазуров и ЦСКА започнаха наказателната си акция още в третата минута, когато Готев спъна Павел Витанов в наказателното си поле и нападателят направи 1:0 от отсъдената дузпа.

В 23-та минута Хазуров покачи на 2:0 след хубава асистенция на младия талант Павел Головодов. След още две минути нападателят направи хеттрик след подаване на Николай Цветков.

“Червените” не спираха да атакуват и след няколко пропуска в 59-та минута Головодов вкара за 4:0 след самостоятелен пробив през центъра и техничен удар.

Николай Цветков-Демона оправда прякора си в 84-та минута, когато видя, че вратарят на гостите и излязъл пред голлинията и вкара за 5:0 с удар от центъра.

Снимка: Sportal.bg