Три кучета, оставени да се "изпържат живи" във ван

Собственикът решил да отиде на риболов

Три кучета е трябвало да бъдат спасени от заключен ван, в който били зарязани по време на най-горещия ден за август месец. Собственикът ги оставил в превозното средство вчера, за да отиде на риболов. Вярва се, че били прекарали вътре 4 часа, преди да бъдат забелязани от случайни минувачи.

Клетката, в която били оставени, била покрита от хавлия, а вътре била оставена съвсем малко вода.

Температурите на места вчера задминаха 20 градуса, стигнаха дори до 30.

Жена се обадила в полицията, която пристигнала, за да разбие вратата на вана и да освободи четириногите. 

Назад

Още новини

Новините не се заредиха. Моля, опитайте отново.
Няма повече новини за показване.