Кралицата е бясна на Тереза Мей

Вижте защо!

Бъкингамският дворец е бил бесен на Тереза Мей след края на предсрочните избори.  След вота, премиерът Тереза Мей се срщена с Кралица Елизабет Втора, като пред нея декларирала, че има сделка с Демократичния юниотски съюз. Оказало се, че преговорите започвали тепърва и за да се сключи сделка отнело 17 дни.

Официалните влати също така били бесни, защото Тереза Мей казала :"Сформирах правителството", вместо "Кралицата ме помоли да сформирам правителство", както било по протокол, твърди "Съндей Таймс".

Според източници на Двореца, Мей проявила несъобразитленост и липса на уважение.

Назад

Още новини

Новините не се заредиха. Моля, опитайте отново.
Няма повече новини за показване.