Мей: "Ще похарчим, каквото е нужно за "Брекзит"

Правителството ще изхарчи, каквото е нужно, за да бъде готова Великобритания за „Брекзит”, съобщават от „Даунинг Стрийт”. Говорител на Номер 10 информира, че 250 милиона са били пренасочени от други проекти, за да бъдат в наличност, при нужда. „Предвижда се и вариант, при който няма сделка”, информира Мей.

Тя добави, че „каквото е нужно,  ще бъде изхарчено”. По-рано днес финансовият министър Филип Хамънд коментира, че все още не може да се заделят пари. Той коментира, че не е мъдро да се харчат предварително пари, които могат да отидат за здравни услуги и училища

„Сега няма нужда просто да изпращаме съобщение”, казва той.

Назад

Още новини

Новините не се заредиха. Моля, опитайте отново.
Няма повече новини за показване.