Aндрю Лойд Уебер напуска Камарата на лордовете заради „Брекзит“

Известният композитор няма желание и време да участва в преговорите за напускане на ЕС

Андрю Лойд Уебър се отказва от Камарата на лордовете заради преговорите за „Брекзит“, информират от „Метро“.

Композиторът, който е на 69 години, заяви, че няма време и желание да присъства на заседанията, на които се обсъжда напускането на Великобритания на ЕС. Според него исканията по въпроса за „Брекзит“ на Горната камара са „много различни“ от момента, в който е започнала да се разисква темата.

От 1997 година, Уебър е гласувал само 42 пъти.

„Графикът ми е изключително натоварен. Нямам възможност да отделя необходимото време, по-добре някой друг да заеме това място“, коментира композиторът на „Фантомът на операта“ и „Котките“.

Назад

Още новини

Новините не се заредиха. Моля, опитайте отново.
Няма повече новини за показване.