Бездомник хапна за 400 паунда в 5-звезден хотел, тръгна си без да плати

Майкъл Андрю Филипс е изправен пред съда

Бездомен, но с вкус към хубавите неща. Такъв е Майкъл Андрю Филипс, 52-годишен, който беше изправен пред съда, след като е хапнал и пийнал за 400 паунда в 5-звездния хотел Old Court House в Джърси, а след това се си е тръгнал без да плати.

След като си поръчал пържола, коктейл от скариди, шампанско и вино, човекът, който е бездомен е поискал и стая, като заявил, че ще плати всичко накрая. Оказало се обаче, че няма намерение да плати и поради факта, че е оставил документ за самоличност на рецепцията, от хотела са сигнализирали на полицията и човекът е изправен пред съда.

Защитникът му пледирал, че Филипс е страдал от психично разстройство и не е взел лекарствата си. Бездомникът е осъден на 12 месеца условно и трябва да заплати обезщетение на хотела.

Назад

Още новини

Новините не се заредиха. Моля, опитайте отново.
Няма повече новини за показване.