Добри новини, лондончани, чака ни по-топъл уикенд

Температурите ще се повишат, ще видим и малко слънце!

Поне за два дни можете да приберете зимните си дрехи. Защото, лондончани, чака ни топъл уикенд, макар да е 2-ри декември, информират от „Метро“.

Температуритр ще достигнат 10 градуса и макар събота да се очертава сравнително мрачна и облачна, в неделя ще се насладим на малко слънчеви лъчи.

Все още има предупреждения за наводнения в някои части на страната пораи силните валежи през последните 48 часа.

Назад

Още новини

Новините не се заредиха. Моля, опитайте отново.
Няма повече новини за показване.