Извънредно! Евакуираха мола в Стратфорд!

Стотици бягат в паника заради сбиване в търговския център

Търговският център в Стратфорд бе евакуиран в час пик на „Боксинг Дей” след сигнал за сблъсък между две банди. На кадрите се виждат бягащи в паника пазаруващи. Днес една трета от британците заляха моловете заради намаленията в деня след Коледа.

Инцидентът се случва малко след сигнал за тревога на „Оксфорд Стрийт”, където също няколко магазина бяха евакуирани, а на място пристигнаха въоръжени полицаи. Тревогата обаче се оказа фалшива.

Говорител на мола в Стратфорд коментира, че инцидентът е свързан с „лек случай на конфронтация”, но настояват, че центърът не е бил евакуиран. Той е отворен до 10 вечерта днес.

Все пак, много очевидци споделят в социалните мрежи, че охраната им е наредила да напуснат центъра.

Назад

Още новини

Новините не се заредиха. Моля, опитайте отново.
Няма повече новини за показване.