Стотици заклещени на "Гетуик" за пет дни

Те не успели да се приберат за Коледа

Стотици пътници, опитващи се да се приберат в Нигерия за Коледа са останали блокирани на летище „Гетуик” за пет дни. Около 800 души са останали блокирани, след като нигерийката авиокомпания Мед-Вю не успяла да излети на 22 декември.

Много от потърпевшите споделят, че никой не ги е уведомил за проблема и че няма да могат да се приберат при семействата си. От летището се извинили от името на авиокомпанията.

Проблеми ще има и с полетите в петък. Билетите за самолета стрували 1000 паунда. От „Гетуик” осигурили храна, вода и походни легла.

Назад

Още новини

Новините не се заредиха. Моля, опитайте отново.
Няма повече новини за показване.