Дете е било убито в Оксфорд

Момчето е наръгано до смърт

Момче е било наръгано до смърт в Оксфорд. Жертвата, която се смята,че е на около 16 години, е от Бирмингам. Намерен е ранен  близо до детска площадка, в 19,55 часа. Той е откаран в болница, но умира по-късно. Информирани са роднините му.

Арестувани са мъж и жена - на по 23 и 33 години. Те остават в ареста и са заподозрени за убийството. Призовават се свидетели на жестокото престъпление, които да помогнат за разкриване на убийството.

"Искаме да чуем всеки, който разполага с каквото и да е информация", казват от полицията.

Назад

Още новини

Новините не се заредиха. Моля, опитайте отново.
Няма повече новини за показване.