Лондонски стил: Ето как се справиха с наводнението в столицата (ВИДЕО)

Това е най-британското нещо, което сме виждали

Лондончани показаха, че горещото време не ги е накарало да забравят как да се справят с придошлите води и наводнените улици. Столичани успяват да се измъкнат сухи и от най-големия порой. Това доказват любопитни кадри, на които се вижда как находчиви граждани правят мост от столове, които взимат от близко заведение. Случката се развива пред метростанция "Хамърсмит", информира Ruptly.

Очевидци коментираха, че това е "най-британското нещо", което са виждали.

Великобритания е известна със своето дъждовно време. То е неизменна част от ежедневието на гражданите на Острова, въпреки необичайно горещото време последните седмици. 

Назад

Още новини

Новините не се заредиха. Моля, опитайте отново.
Няма повече новини за показване.