Как мултимилионер от лотарията измами властите?

Той взел над 2 милиона с фалшив билет

Мулти-милионер от лотарията е обвинен в измама заради това, че е измамил при предоставянето на билета си. Той бил разследван три години от полицията. Едуард Пътмен, на 53, е бил разследван от киберотдела на полицията в Hertfordshire за това, че е успял да вземе 2,5 милиона чрез измама.

Измамата станала през2009-та, когато той предоставил фалшив билет и така успял да забогатее.

Разследването е започнало през 2015-та. Сега мъжът ще се изправя пред съда, където ще обясни за своето деяние. Тарикатът ще се изправи пред съда през октомври.

Назад

Още новини

Новините не се заредиха. Моля, опитайте отново.
Няма повече новини за показване.