Тереза Мей: Планът ми е да постигнем добра сделка с ЕС!

Премиерът Тереза Мей сподели, че е силно раздразнена от постоянните критики за нейния начин да управлява страната, както и от спекулациите, че скоро ще иска нейната оставка. В свое интервю, Мей казва пред Би Би Си, че дебатът би трябвало да е за бъдещето на страната след „Брезктит” ,а не за нейното политическо бъдеще.

Коментарите й идват след твърдения на представители на нейната партия, че скоро може да бъде свалена от власт. Мей също така определи тези изявления като крайно „неуместни. „

Великобритания трябва да напусне Съюза през март, 2019-та, а планът на правителството получи множество критики.

„За мен е важно да получим предложение за добра сделка с ЕС – сделка, която да е в наша полза. Това е нещото ,върху което съм се фокусирала”, казва Мей.

Назад

Още новини

Новините не се заредиха. Моля, опитайте отново.
Няма повече новини за показване.