Отцепиха квартал в Лондон заради изоставен автомобил

На място пристигнали и сапьори

Изоставена кола в южен Лондон вдигна столичната полиция на крак, предава „Ивнинг Стандард“. Властите блокираха района около метро станцията Vauxhall, близки ЖП станции и автобусни спирки. Автомобилът бил зарязан по средата на улицата.

На място са пристигнали сапьори, които проверили дали в изоставената лека кола няма взривни вещества. След като специалистите не открили нищо съмнително, движението в района е било възстановено.

Мостът Vauxhall е бил отцепен също временно.

Във Великобритания заради множество терористични актове са въведени повишени мерки за сигурност.

Назад

Още новини

Новините не се заредиха. Моля, опитайте отново.
Няма повече новини за показване.