Тереза Мей: Съжалявам за хората, които подадоха оставки, но продължаваме напред!

Премиерът категорична, че ще се придържа към плана си за излизане от ЕС

Премиерът Тереза Мей, въпреки очакванията за това, не подаде оставка. Тя благодари на колегите, които са били до нея във времето на преговорите и изрази съжаление за тези, които са решили да си тръгнат.

Мей заяви категорично, че споразумението е в името на доброто на британския народ, уверявайки, че се слага край на "свободното движение', затяга се контролът върху границите и се прекратява с плащането на пари за бюджета на ЕС. 

Очаквайте подробности

Назад

Великобритания

Рекламирай тук

Банер на 'Father & Son Man & Van' за услуги по преместване на квартири в Лондон, багажи и товари. Предлага превоз от една стая до цяла къща или офис. За контакти - Моб: 07424283700, уебсайт: www.vanremovals.london"

Още новини

Новините не се заредиха. Моля, опитайте отново.
Няма повече новини за показване.