Жена почина след като си подала главата от влак край Бристол

Пътник във влак от Бристол е починала след тежки наранявания, причинени от това, че си подала главата от прозореца на движещото се превозно средство. Инцидентът е станал малко след 10 часа, вчера вечерта. Починала е на място въпреки опитите на парамедиците да й помогнат.

От британската транспортна полиция потвърждават за станалото.

Смъртта й не се третира като подозрителна.

Най-вероятно тя е ударила главата си, докато се навеждала през прозореца.

Назад

Още новини

Новините не се заредиха. Моля, опитайте отново.
Няма повече новини за показване.