Наглост! Обраха дома на легендата Пол Маккартни в Лондон

Не е ясно дали самият той е бил вътре

Лондонската резиденция на сър Пол Макартни е станала обект на нагъл обир само дни преди дългоочаквания концерт на звездата в Ливърпул, съобщи „Контакт мюзик“, цитира БГНЕС.

„Скотланд ярд“ е поел разследването, след като станало ясно, че имението за 10 милиона паунда, разположено в Северозападен Лондон, е било обрано на 7 декември. Не е ясно дали 76-годишния Бийтълс и съпругата му Нанси Шевел са били у дома по време на обира. Макартни е имал концерт във Виена предишната вечер. Наглият обир не му попречи да зарадва публиката в родния си Ливърпул на 12 декември с дългоочаквания концерт за промоцията на най-новия му студиен албум „Станция Египет“. Той изпълни цели 38 песни като част от британската обиколка на турнето си „Освежаване“.

Назад

Още новини

Новините не се заредиха. Моля, опитайте отново.
Няма повече новини за показване.