Вече е почти сигурно! Лондон напуска ЕС без сделка

Това смята министър

По-вероятно е Великобритания да напусне Европейския съюз без сделка, ако парламентът отхвърли споразумението, което министър-председателката Тереза Мей договори с Брюксел, заяви днес министърът за Брекзит Стивън Баркли, цитиран от Ройтерс.

"Вариантът без сделка ще е много по-вероятен, ако по-късно този месец депутатите отхвърлят предложената от правителството сделка за Брекзит ", написа Баркли във в. "Дейли експрес".

Очаквайте подробности

Назад

Още новини

Новините не се заредиха. Моля, опитайте отново.
Няма повече новини за показване.