Постресаващ разказ на наш сънародник за посолството ни в Лондон!

Пореден срам...

Добър ден! Скоро посетих посолството ни в Лондон..Бях чувал доста коментари как бавно се случвали там нещата и т.н. Затова, когато бях там, всичко беше точно, сравнително бързо ни обслужиха, но какво забелязах?

Стените, където са стелажите за попълване на формулярите, бяха обрисувани с какви ли не символи, послания и обяснение в любов към нашата държава. От една страна що за народ сме да драскаме така на едно обшествено място, а от друга защо служителите не вземат мврки това да спре и не пребоядисат стените и да не се повтаря повече тези неща. Там идват хора от други държави и какво ли си мислят, че само художници и артисти живеем в България. Срам,срам и пак срам.

източник: Нова Тв, мнението е на Цветомир Цеков, публикувано без редакторска намеса

Назад

Още новини

Новините не се заредиха. Моля, опитайте отново.
Няма повече новини за показване.