Стотици лондончани се качиха в метрото без панталони (СНИМКИ)

Стотици лондончани се повозиха в лондонското метро в неделя без панталони, в опит да се разсеят от януарската депресия. Денят „Без панталони в метрото” е бил уважен от поне 500 човека. Денят датира от 2002-ра година, когато група приятели в Ню Йорк си правят шега помежду си, като се качват без долнища в подземната железница.

От тогава манията да се возиш без панталони се разпростира в 60 града.

В Лондон, в неделя, инициативата започна от „Националната галерия”, където хората пристигнаха напълно облечени, след това обаче, при подаден сигнал, свалиха панталоните си и се отправиха към метро станциите.

Вижте забавните снимки!

Назад

Още новини

Новините не се заредиха. Моля, опитайте отново.
Няма повече новини за показване.