Млада майка загина, а бебе се бори за живота си след катастрофа в южен Лондон

Майката била пометена докато пресичала улицата

Ужасяваща трагедия в Лондон. Майка е била убита, а бебе се бори за живота си след катасрофа в южен Лондон. Загинала е 20-годишна жена, която е била блъсната, докато пресичала улицата заедно с бебешка количка. Момчето е в критично състояние. Шофьорът на колата, който се смята, че е виновен за инцидента, е в болница, но без опасност за живота. Той оказва пълно съдействие на полицията.

Майката на бебето е обявена за мъртва на място, а детето е откарано в болница с въздушна линейка.

Случаят се разследва.

Назад

Още новини

Новините не се заредиха. Моля, опитайте отново.
Няма повече новини за показване.