Мъж почина след наръгване с нож в нощен клуб

Той е бил на едва 24 години

Мъж почина, след като бил наръган в нощен клуб малко преди 1 сутринта. Жертвата е 24-годишният Раян Пейси. Той бил в бар „Чикаго”, West Midlands.

Откаран е в болница с рана в гърдите, но лекарите не са успели да му помогнат.

Съболезнования за младежа са разпространени в „Туитър”, като негови приятели го наричат „чудесен човек’.Той е бил част от младежкия отбор на  Glassboys Youth Team.

Няма извършени арести.

Назад

Още новини

Новините не се заредиха. Моля, опитайте отново.
Няма повече новини за показване.