Дете на една година почина след катастрофа заради автомобил без шофьор

Дете на една година почина след катастрофа с кола без шофьор, информира полицията. Инцидентът е станал в южен Уелс, малко преди 2 часа следобед. Властите разследват как се е стигнало до трагедията.

Вярва се, че не е имало никой в колата.

Полицията призовава всеки свидетел с повече информация да се свърже с властите. 

Назад

Още новини

Новините не се заредиха. Моля, опитайте отново.
Няма повече новини за показване.